Winx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Winx

Ovo je forum o winx:Layla, Bloom, Musa, Flora, Tecna, Stella!Saznajte nešto više o njima,družite se sa nama i budite aktivni!Dobro došli na winx bih forum!!!
 
HomeHome  portalportal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Winx sezone

Go down 
5 posters
AutorPoruka
sanja-lo
Gost




Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Winx sezone   Winx sezone EmptyFri Oct 24, 2008 11:34 pm

Ako niste znale ima i cetvrta sezona Winx to je moja na engleskom Winx stranica
A evo pagea na mojoj stranici o cetvrtoj sezoni
Samo cetrvta sezona je tuzna.Neki kazu da ce u toj sezoni Stella i Brendon prekinuti ljubavnu vezu zbog toga sto ce morati razdvojiti Alfiju i Crvenu fontanu i zbog toga sto je Stella upoznala nekog drugog momka,da ce Mjuza i gospodja Faragonda umrijeti zato sto je Darcy unistila Mjuzu a za Faragondu se ne zna zasto ce umrijeti i da ce u ovoj sezoni doci nova vila Alice(cita se Alic)vila vjetrova.Winx ce dobiti nove transformacije koje ce se zvati Glamourix(cita se Glamoriks).Ja inace navijam za 3.sezonu zato sto je cool i imaju cool transformacije.

Smile
Na vrh Go down
florawinx(**flora**)
zauvjek vinxica
zauvjek vinxica
florawinx(**flora**)


Broj komentara : 9
Join date : 2008-10-14

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptySat Oct 25, 2008 3:33 pm

A di je ta stranica???
Na vrh Go down
winxgirl
zauvjek vinxica
zauvjek vinxica
winxgirl


Broj komentara : 36
Join date : 2008-09-24

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptySat Nov 22, 2008 1:03 pm

Ja ne bih da Faragonda i Musa umru. One su SUPER!!!
Na vrh Go down
http://everythinggirls.team-forum.net/forum.htm
Winx_Bloom_Zerina
saznajes za svoje moci
saznajes za svoje moci
Winx_Bloom_Zerina


Broj komentara : 8
Join date : 2009-01-19

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptyThu Feb 26, 2009 7:28 pm

Šta??Hej,hej nije fer da Faragonda i Mjuza umru.A zasto baš one??Zašto je onda Mjuza ostala živa u winx 3D.
Na vrh Go down
Flora_Sany
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila



Broj komentara : 11
Join date : 2009-12-04

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptyFri Dec 04, 2009 10:23 pm

To sve sto tu pise u vezi 4 sezone winx-a nista nije tacno...ko vam je to napricao te izmisljotine...
Na vrh Go down
Flora_Sany
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila



Broj komentara : 11
Join date : 2009-12-04

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptyFri Dec 04, 2009 10:32 pm

Ovako ide pravo kako treba iz 4 sezone...

Winx treba da budu nastavnice ali tu onda neka cetiri mimka napadaju Floru i onda dolaze sve winx-ice,a oni su trazili Bloom...ni su pobedili winx i otisli...mislili su da je Bloom poslednja vila na zemlji pa su hteli da je zarobe posto su oni lovci na vile...ali oni love samo one najace vile i taze poslednju vilu na zemlji...zato winx odlaze na zemlju u potrazi za novom vilom po imenom Roxy(Roksi) da je nadju pre njih...winx ce dobiti novu moc Believix ...believix ima i tri dodatna krila Zoomix i jos dva ali nemogu da se setim kako se zovu...kad vise ljudi sa zemlje veruje u vile moc Believix-a se povecava...winx ce imati u gardeniji i svoju radnju Love&Pest...To su slatki mali ljubimci koji imaju krila pa mogu da lete...pesti su pre bili samo stare igracke pa ih je Flora ozivela...Roxy je vila zivotinja...
Na vrh Go down
~Nature_Queen~
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila
~Nature_Queen~


Broj komentara : 43
Join date : 2010-01-30

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptySat Jan 30, 2010 12:44 pm

sanja-lo (citat):
Ako niste znale ima i cetvrta sezona Winx
to je moja na engleskom Winx stranica
A evo pagea na mojoj stranici o cetvrtoj sezoni
Samo cetrvta sezona je tuzna.Neki kazu da ce u toj sezoni Stella i Brendon prekinuti ljubavnu vezu zbog toga sto ce morati razdvojiti Alfiju i Crvenu fontanu i zbog toga sto je Stella upoznala nekog drugog momka,da ce Mjuza i gospodja Faragonda umrijeti zato sto je Darcy unistila Mjuzu a za Faragondu se ne zna zasto ce umrijeti i da ce u ovoj sezoni doci nova vila Alice(cita se Alic)vila vjetrova.Winx ce dobiti nove transformacije koje ce se zvati Glamourix(cita se Glamoriks).Ja inace navijam za 3.sezonu zato sto je cool i imaju cool transformacije.

Smile

Izvini , no to nije tacno.Gledala sam do 15 epizode.Dolazi Roxy.Stella nema momka,onaj sa slike je Helio.Stella i Brandon ce prekinuti radi Mici kad dodju u Gardeniju , jer ce Mici poljubiti Brandona,no pomiriti ce se.I nova trasformacija nije Glamourix.nego Believix.
Na vrh Go down
Flora_Sany
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila



Broj komentara : 11
Join date : 2009-12-04

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptySat Jan 30, 2010 9:24 pm

Skroz si upravu tecna...ono sto smo nas dve napisale to ce biti u 4 seoni Winx-a...ja sam iz 4 sezone gledala 26 epizoda i bukvalno sve znam sta ce se desiti...Riven je ljubomoran...zato sto musa hoce da postane pevacica ali nju treba da zaposli neki producent pa misli da ce izgubiti svoju Musu...pole Believix-a dobice Lovix i Sofix koje ce im dati neke tri vile ili sta su vec....
Na vrh Go down
~Nature_Queen~
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila
~Nature_Queen~


Broj komentara : 43
Join date : 2010-01-30

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptySun Jan 31, 2010 1:10 pm

Flora_Sany (citat):
Skroz si upravu tecna...ono sto smo nas dve napisale to ce biti u 4 seoni Winx-a...ja sam iz 4 sezone gledala 26 epizoda i bukvalno sve znam sta ce se desiti...Riven je ljubomoran...zato sto musa hoce da postane pevacica ali nju treba da zaposli neki producent pa misli da ce izgubiti svoju Musu...pole Believix-a dobice Lovix i Sofix koje ce im dati neke tri vile ili sta su vec....

jeste..nisam gledala kada dobiju lovix i to , ali sam cula da ce dobiti to . .. winx je crtic za djecu,a djeca ne trebaju gledati kako neko umire ....
Na vrh Go down
Flora_Sany
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila



Broj komentara : 11
Join date : 2009-12-04

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptySun Jan 31, 2010 4:07 pm

Tecna (citat):
Flora_Sany (citat):
Skroz si upravu tecna...ono sto smo nas dve napisale to ce biti u 4 seoni Winx-a...ja sam iz 4 sezone gledala 26 epizoda i bukvalno sve znam sta ce se desiti...Riven je ljubomoran...zato sto musa hoce da postane pevacica ali nju treba da zaposli neki producent pa misli da ce izgubiti svoju Musu...pole Believix-a dobice Lovix i Sofix koje ce im dati neke tri vile ili sta su vec....

jeste..nisam gledala kada dobiju lovix i to , ali sam cula da ce dobiti to . .. winx je crtic za djecu,a djeca ne trebaju gledati kako neko umire ....

Da...bas tako...jedino koliko ja znam ipak ce neko umreti a to je Nabu....umrece zbog lovaca na vile... Sad koliko sam ja videla mada mozda ce kasnije uspeti nekom magijom da ga ozive....
Na vrh Go down
~Nature_Queen~
postala si iskusna vila
postala si iskusna vila
~Nature_Queen~


Broj komentara : 43
Join date : 2010-01-30

Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone EmptySun Apr 18, 2010 11:17 am

Flora_Sany (citat):
Tecna (citat):
Flora_Sany (citat):
Skroz si upravu tecna...ono sto smo nas dve napisale to ce biti u 4 seoni Winx-a...ja sam iz 4 sezone gledala 26 epizoda i bukvalno sve znam sta ce se desiti...Riven je ljubomoran...zato sto musa hoce da postane pevacica ali nju treba da zaposli neki producent pa misli da ce izgubiti svoju Musu...pole Believix-a dobice Lovix i Sofix koje ce im dati neke tri vile ili sta su vec....

jeste..nisam gledala kada dobiju lovix i to , ali sam cula da ce dobiti to . .. winx je crtic za djecu,a djeca ne trebaju gledati kako neko umire ....

Da...bas tako...jedino koliko ja znam ipak ce neko umreti a to je Nabu....umrece zbog lovaca na vile... Sad koliko sam ja videla mada mozda ce kasnije uspeti nekom magijom da ga ozive....

ja mislim snagom zivota,posto taku su nekima radili,mozda su tako i Nabu-u radili,ali ne znam sada skidan epizode da gledam..
Na vrh Go down
Sponsored content





Winx sezone Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Winx sezone   Winx sezone Empty

Na vrh Go down
 
Winx sezone
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» stella winx
» * * * ** * WINX CLUB * * ** * *
» winx 4um uzivajte
» zasto vam se svidja i ne svidja winx film
» bloom winx

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Winx :: Winx Club :: Winx sezone-
Idi na: